IRV SPAUSTUVĖ
Žemaitės g. 21,
LT-03118 Vilnius
Tel.: 8 52 794312
Mob.: +370 685 40089
El. paštas: info@irv.lt

Lankstinukas
Lankstinukai - 1 Lankstinukai - 2 Lankstinukai - 3 Lankstinukai - 4 Lankstinukai - 5 Lankstinukai - 6

Kiekviename lankstinuko puslapyje - vis kas nors nauja

Ypatinga lankstinuko forma leidžia pateikti daug ir įvairios informacijos, todėl stenkitės nebūti nuobodūs. Prekės ar paslaugos aprašymas būtinas, tačiau norėdami labiau patikti skaitytojui, naudokite įvairias vizualines priemones, pavyzdžiui: nuotraukas. Nebijokite eksperimentuoti skirtingais šriftais bei dydžiais. Pateikite kitų klientų atsiliepimus ir rekomendacijas, galbūt netgi panaudokite žymaus žmogaus citatą. Lankstinuką turi būti įdomu skaityti!

Išnaudokite netradicinį lankstinukų formatą

Armonikėlės tipo lankstinukai leidžia žaisti Jūsų vaizduotei. Išnaudokite netradicinę formą įvairiems dizaino sprendimams. Panaudokite paveikslėlį, kuris vienaip atrodo lankstinuką sulenkus, o kitaip ištiesus, leiskite skaitytojui mėgautis estetika. Be to, visiškai nebūtina lankstinuką visada lankstyti taip pat. Galima sugalvoti įvairiausių būdų, kaip tą padaryti kitaip. Galbūt tai bus įmantri "origami" gervė, o gal japoniška vėduoklė?

Lankstinukai kaip reklamos priemonė

Reklama yra neatsiejama visuomenės dalis ir kone kiekviena įmonė ar paslaugas teikiantys asmenys ja rūpinasi ir į ją investuoja. Vienas iš veiklos reklamavimo būdu galėtų būti lankstinukai. Pirmiausia – tai labai efektyvus ir ganėtinai nebrangus būdas, ypač lyginant su kitų rūšių reklama. Antra – šis būdas suteikia galimybę taip pat tikslingai pasiekti klientų auditoriją, mat gali būti dalinami konkrečiai toje vietoje, kurioje renkasi į Jūsų veiklą orientuoti klientai. O svarbiausia – informacija apie Jus žmones pasiekia akimirksniu. Gavę lankstinuką jie bent trumpam žvilgteli kas jame rašoma, tad Jums netenka spėlioti, ar klientas tikrai perskaitė, pavyzdžiui, elektroniniu paštu siųstą informaciją ir panašiai.

Kaip su Jumis susisiekti? Kontaktai lankstinuke.

Kad ir kokį puikų lankstinuką sugalvojote, nepamirškite svarbiausio - savęs. Leidinio gale visados būtinai nurodykite savo kontaktinę informaciją - tinklapio adresą, elektroninį paštą bei adresą, kad potencialūs klientai galėtų su Jumis be vargo susisiekti. Žmonės ne visada linkę eikvoti savo laiką informacijos paieškoms. Nepamirškite, jog Jūsų tikslas - sudominti ir parduoti, tad sudarykite tam palankias sąlygas!

Kur paprastai naudojami lankstinukai?

Lankstinukai yra gerai žinoma ir visiems puikiai pažįstama spaudos rūšis, kuri gali skirtis dizainu, forma, formatu, spalvų deriniais ir dar daugeliu kitų bruožų. Lankstinukų populiarumą šiandien lemia neribotos jų stiliaus galimybės ir vis platesnis panaudojimas. Savo reikmėms jas vis dažniau pritaiko ne tik įmonės, tačiau fiziniai asmenys, todėl lankstinukų paklausa nuolat auga. Šie nedidelio formato spaudos gaminiai yra nepaprastai patogi informavimo priemonė, kuri dažniausiai naudojama kaip reklama arba renginių programa.

Lankstinukai kaip renginių programa

Renginiai – masinio susibūrimo vieta. Paprastai į juos atvykę žmonės jau yra susipažinę su jo programa, todėl lankstinukai, kurie dalijami renginio metu, turi būti konkretūs ir pateikti tik pačią svarbiausią informaciją. Taip pat svarbu ir patogumas, o dėl nedidelio formato lankstinukai yra optimalus pasirinkimas. Paprastai čia pateikiama renginio trukmė, aprašomi jo dalyviai. Nepaisant to, net ir naudojami kaip renginio programa, lankstinukai gali būti puiki reklamos priemonė. Mat į renginį atvykę žmonės tikrai ieškos programos, todėl joje esanti Jūsų reklama neliks nepastebėta.

Lankstinukai

Lankstinukai – vienas iš populiariausių tiesioginės reklamos formatų Lietuvoje. Pats pavadinimas jau sako, kad tai perlenktas spaudinys. Lankstinuko privalumas – jame sutalpinama labai nemažai reklaminės informacijos, kuri gali būti naudinga Jūsų klientams. Lankstinukai gali būti spausdinami ant įvairios gramatūros popieriaus, galimi skirtingi lenkimo būdai – viengubas lenkimas, dvigubas lenkimas, išilginis lenkimas ir t.t. Apie tai plačiau Jums gali papasakoti mūsų vadybininkai ir pateikti konkrečias Jūsų individualaus užsakymo kainas. Standartiniams užsakymams taikome nuolaidas, tad sekite informaciją mūsų svetainėje.

Svarbiausia informacija lankstinuko priekyje

Lankstinukas, kaip ir kiekvienas spaudos gaminys, turi patraukti skaitytojo dėmesį iš karto, todėl pačiame pirmame puslapyje turi būti aktualiausia informacija, kuri sudomintų ir paskatintų skaityti toliau. Kuo Jūs užsiimate, ką parduodate ir kuo galite būti naudingas klientui - visa tai pateikite lankstinuko pirmoje pusėje. Turite specialių pasiūlymų ar ypatingų naujienų? Dar geriau, tai tik padės patraukti dėmesį ir suintriguoti kiekvieną, kuris pažvelgs į Jūsų lankstinuką.

Lankstinukų kainos

Lankstinukai A4 (2 lenkimai), galutinis formatas 1/3 A4, 
dvipusė spalvota spauda, 150gr kreidinis popierius:

100vnt - 25€ 
500vnt - 100€ 
1000vnt - 136€

Lankstinukai A4 (1 lenkimas), galutinis formatas A5, 
dvipusė spalvota spauda, 150gr kreidinis popierius:

100vnt - 24€
500vnt - 97€
1000vnt - 130€

Lankstinukas A5 (1 lenkimas), galutinis formatas A6, 
dvipusė spalvota spauda, 150gr kreidinis popierius:

100vnt - 13€
500vnt - 52€
1000vnt - 120€

*kainos nurodytos be PVM. 
Didesniems tiražams kainos skaičiuojamos individualiai.

 

 

 

Nepralenkiamas lankstinukų universalumas

Kad ir kokiu tikslu lankstinukai bus naudojami – jie nepralenkiami universalumu. Praktiškas jų formatas ir talpumas užtikrina, kad bet kokiu atveju Jūsų numatyti informacija pasieks skaitytoją. O svarbiausia – tai vienas pigiausių būdų pranešti apie savo veiklą ar reklamuoti produktus.